Halı Yıkama Batıkent

Batıkent ve civarında hizmet vermekte olan firmamız temizlik sektöründe özellikle halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış olup, çeşitli halı yıkama makineleri ve koltuk temizlik makineleri ile profesyonel hizmet vermektedir.

Halı yıkama için adresinize geliyor ve halılarınızı teslim alıyoruz. Halı yıkama işlemlerinde m2 baz alınmakta olup ekonomik fiyatlandırma yapmaktayız. Koltuk temizliğinde ise koltuk türüne ve temizlik türüne göre koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Özellikle Batıkent halı yıkama işlemleri ve koltuk yıkama işlemleri üzerine uzmanlaşmış olsak da ev ve ofis temizliği hizmetleri üzerine de hizmet vermekteyiz.

 

Hızlı Yıkama

Halı ve koltuk temizliği konusunda en hızlı ve en temiz yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

En Uygun Fiyatlar

Halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerinde Batıkent ve Ankara civarında en ekonomik fiyatlar.

Fiyat Teklifi Al

Titiz Çalışma

Kaliteli halı yıkama işlemlerinde ve koltuk temizliğinde sektöründe 1 numarayız.

Fiyat Teklifi Al

Temizlik Bizim İşimiz

Ev ve ofisleriniz için gereken her türlü temizlik tam anlamıyla bizim işimiz.

Fiyat Teklifi Al

Halı Yıkama

Batıkent halı yıkama merkezi olarak tüm halıları özel makinelerde yıkıyoruz. Kesinlikle en kaliteli temizlik maddelerini uyguluyor ve tertemiz hale gelene dek halılarınızı yıkıyoruz. Halılarınızda tüm lekeler çıkarılmaktadır. Halılarınızı kapınızdan alıyor, kapınızda teslim ediyoruz.

Koltuk Yıkama

Son teknoloji koltuk temizleme makineleri ie koltuklarınız ve kanepeleriniz yıkanmaktadır. Vakumlu ıslak temizlik makinelerimiz ile sünger içinde oluşan tüm kirleri temizliyor ve ilk günkü gibi pırıl pırıl koltuk haline getiriyoruz.

Ev Temizliği Hizmetleri

Firmamız ev temizliği konusunda uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Ev temiliğinde sırasıyla mutfak, dolap içleri, cam pencere ve kapılar, pvc temizliği, cam balkon temizliği, ev süpürülmesi ve toz alınması, yatak odası dolap içi düzenleme gibi pek çok işi layıkıyla yerine getiriyoruz. Temizlenecek evin büyüklüğüne göre 1 veya daha fazla personel yönlendiriyoruz. Talepleriniz doğrultusunda 1-2 personel ek olarak da çağırabilirsiniz.

  • Ev genel temizlik
  • Cam ve pencerelerin temizlenmesi
  • Oda ve salon temizliği/li>
  • Banyo temizliği

Ofis Temizliği

İş yeriniz veya ofisiniz için temizlik personeli mi arıyorunuz? Temizliğinden emin olacağınız ve düzenli çalışmak istediğiniz sağlam bir firma ile tanışmak mı istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Ofis temizliğinde tertip ve dzen çok önemlidir. Çalışılan ortamda kimseyi rahatsız etmeden, ofis içindeki düzeni bozmadan temizlik yapmak gerekir. Siz de bizimle iletişime geçerek ofis, dükkan, mağaza gibi pek çok iş yerinin temizliğini yaptırabilirsiniz.

Ev ve Ofis Cam Temizliği

Ev ve ofisleriniz için buğusuz cam temizliği yapıyoruz. Pek çok kadının en çok şikayet ettiği şey, temizlik firmasından gelen personellerin cam temizliği yapıp tamamladıklarında kalan buğu lekelerinin olmasıdır. Bizimpersonellerimiz cam temizliğini sorunsuz ve kusursuz şekilde yapmaktadır. Cam silme ve cam temizliği göründüğü kadar kolay bir iş olmadığı gibi, kullanılan deterjanların da uygulamada çok etkisi vardır. Bizi tercih edin ve kusursuz cam temizliğine kavuşun.

Hizmetlerimiz

Batıkent halı yıkama merkezi olarak halı ve koltuklarınızın temizliğini profesyonel ekipmanlar ve alanında uzman personellerimiz ile yapıyoruz. Ekonomik ve kaliteli temizlik işlemleri için bizi tercih edin.

halı yıkama, koltuk yıkama, halı temizliği, koltuk kir çıkartma, batıkent halı yıkama, batıkent kolyuk yıkama,batıkent temizlik firması,batıkent halı yıkama firması,batıkent ofis temizliği,batıkent temizlik,batıkent ev temizlik,batıkent cam silme,batıkent cam balkon silme,batıkent cam temziliği